Toplantı Masası

Ofis ve çalışma ortamlarında konfor son derece önemlidir. Özellikle masa ve sandalye seçimleri büyük bir öneme sahiptir. Her ortam için ya da her oturma planı için farklı bir masa tasarımı bulunması iş dünyasındaki insanların farklı ofis dizaynları yaratmasına olanak sağlamaktadır. Özellikle toplantı masası modellerinde çok farklı tasarımlar ortaya çıkmaktadır. Hemen her ofis ortamında gerekli ciddiyeti sağlayacak ve kalabalık toplantıların yapılmasına olanak sağlayabilecek kapasiteye sahip masa ve sandalye takımları bulunuyor. Toplantı masaları yuvarlak, kare ya da dikdörtgen olarak tercih edilebiliyor. Ancak en geniş kullanım genel olarak dikdörtgen toplantı masası denilebilir. Belli bir yüksekliğe ve uzunluğa sahip olan bu masalar ofis ortamına en iyi uyumu sağlayacak şekilde üretilmektedir.

Toplantı Masalarının Özellikleri

Toplantı masası modelleri tasarım olarak farklılık sunduğu gibi malzeme ve işçilik olarak da en iyi kaliteyi sunabilmelidir. Hem klasik hem de daha modern tasarımları tercih edebilirsiniz. Duruş olarak sizlere aradığınız şıklığı ve iş ambiyansını verecek olan bu masalar garantili ürünlerdir. Çok dayanıklı ürünler olduğu için uzun yıllar kullanılma garantisi vermektedir. Yüzeyleri parlak masalardır. Bu nedenle tozlanma ya da üzerine bir şey dökülme sırasında nemli bez ile silmek masanın temizlenmesi için yeterli bir durumdur. Masaların cilalanmış olarak satılması da temizliği açısından önemli olan farklı bir detaydır. Uzun yıllar çok rahat bir şekilde ofis ortamlarınızda toplantı masası modellerini kullanabilirsiniz.

Toplantı Masalarının Boyutları

Toplantı masası modellerinin boyutlarının müşteri isteklerine göre ayarlanmasına özen gösteriliyor. Bu ürünlerde şık detaylara önem verilse de kullanım kolaylığına da büyük çapta önem verilmektedir. Toplantı masası seçerken kaç sandalye ile kullanılacağına ya da ne kadar insanın bu masa etrafında oturacağına karar verilmesi gerekiyor. Aksi halde olması gerekenden küçük bir masa alarak yetersiz yer kapasitesi sorunu ortaya çıkabiliyor. Bunun yanında olması gerekenden çok büyük bir masa da gereksiz yer kaplaması adına olumsuz olan bir durumdur. Toplantı masası seçerken hemen her detaya büyük özen göstermeniz gerekmektedir. Kalite standartlarını yüksek tutarak modern toplantı masalarına kavuşabilirsiniz. Farklı modellerdeki çalışma masaları için firmamız ile iletişime geçebilir ve masa ihtiyaçlarınızı bizden temin edebilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR