1 2 3 ... 9 >

Ofis Koltuğu

Ofis içinde birtakım eşyalar bulunur. Bunların başında da ofis koltuğu geliyor. Ofis koltukları bir şirkette ya da firmada bulunan çalışanlar ve ziyaretçiler tarafından kullanılır. Bu koltukların birçok farklı modeli ve aynı zamanda çeşitli özellikleri vardır. Ofis koltukları hem çalışmak için hem de toplantılar yapmak ve ofisi dizayn etmek için kullanılır. Her firmada kullanımı yapılan ofis koltukları oldukça rahattır.

Ofis Koltuklarının Hangi Modelleri Vardır?

Ofis koltukları model bakımından çok sayıda seçenek sunan eşyalardır. Bu yüzden her ofiste, firmada, şirkette farklı koltuklar kullanılır. Bu koltukların modellerinden bir tanesi makam koltuklarıdır. Genellikle çift mekanizmaya sahip olan makam koltukları insan anatomisine uygun olarak tasarlanıyor. Aynı zamanda deri olması ile çok konforlu olan modellerdir. İstenilen renkte cila yapılabilen modelleri vardır. Astra, Tiger ve benzeri isimlere sahip tasarımları vardır. Aynı zamanda şef koltuğu da ofis koltukları arasında yer alır. Şef koltuklarında da makam koltuğunda olan çeşitli özellikler bulunur. Çift kollu mekanizma ve amortisör sahibi olan şef koltukları fazlasıyla kullanışlı olan eşyalardır. Bununla birlikte ofis koltukları arasında tekli veya ikili klasik modeller de bulunuyor. Klasik modeller şık bir tasarıma sahiptir. Müdür ve misafir koltukları da ofis koltukları kategorisinde yer alan ürünlerden biridir. Şirkette bulunan personellerin, ofislerinde rahat bir şekilde çalışabilmesi için personel koltukları oldukça kullanışlı ürünlerdir. Misafirlerin toplantı veya antlaşmalar sırasında oturması veya ağırlanması için de ofis koltukları kategorisinde misafir koltuğu da sunuluyor.

Ofis Koltuklarının Özellikleri Nelerdir?

Ofis koltukları birçok özelliğe sahip olan ve her yerde yaygın şekilde kullanılan mobilyalar arasında yer alır. Bu koltukların en önemli özelliği rahat ve konforlu olmasıdır. Bu sayede de ofis içinde çalışma sırasında rahatlık sağlanır. Aynı zamanda deri kaplama olması ve estetik tasarımı ile de çok şık görünür. Ofis koltukları amortisör, mekanizma gibi şeylere de sahiptir. Bu koltuklara sahip olmak isteyenler için firmamız tarafından kurumsal olarak hizmet veriliyor. Bizi tercih ederek birbirinden kaliteli ofis koltuklarına hemen kolayca sahip olabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR