1 2 >

Çalışma Koltuğu

İş ortamlarında ve ofislerde insanların daha üretken olabilmesi için oturma pozisyonları son derece önemlidir. Vücut yapısına uygun olan bir koltuk seçimi yapabilmek adına çalışma koltuğu modellerinden yararlanılabilmektedir. Ancak her çalışma koltuğunun kendine göre farklı özellikleri bulunmaktadır. Öncelikle bir koltuk seçimi yaparken kendi vücut yapınızı dikkate almanız gerekiyor. Yüksek kalite standartlarında ve garantili olarak satışa sunulan çalışma koltuğu modelleri ile çok daha rahat şekilde çalışma imkânı bulabilirsiniz. Son yıllarda en çok tercih edilen ve son derece moda haline gelen çalışma koltuğu modellerinden birisi de fileli olan çalışma koltuklarıdır. Bu koltuklarda renk olarak da çok geniş imkânlar sunuluyor. Fileli çalışma koltuklarının en önemli yapısı oturum sırasında kişinin bel boşluğunu doldurması ve tüm gün boyunca oturmadan kaynaklı olarak sırt ağrısı yaşamasına engel olmasıdır.

Çalışma Koltuklarında Bulunan Özellikler

Çalışma koltuğu modellerinin birden fazla özelliği bulunuyor. Her şeyden önemlisi bu koltuklar 360 derece hareket edebilme kabiliyetine sahiptir. Tekerlek aparatı sayesinde yerinizden kalkmadan kısa mesafede koltuğunuz ile hareket edebilirsiniz. Yukarı ve aşağı doğru hareket edebilme kapasitesi bulunuyor. Fileli bir kumaştan üretilen çalışma koltukları sayesinde yaz aylarında terleme sorunu ile karşılaşmazsınız. Bu özelliği aynı zamanda hava geçirgenliği de sağlamaktadır. Garantili olan çalışma koltuğu modelleridir. Koltukların üretiminde kullanılan malzemeler de birinci sınıf malzemedir ve uzun yıllar dayanma kapasitesi sunmaktadır.

Çalışma Koltuklarında Renk Ve Model Seçenekleri

Çalışma koltuğu modellerinde renk seçimi de son derece önemlidir. Ofisin ambiyansına en uygun olan koltukları seçebilmeniz için renk skalası oldukça geniş tutuluyor. Bu aşamada seçeceğiniz koltuğun rengini diğer ofis malzemelerinin renklerine uydurabilirsiniz. En çok tercih edilen çalışma koltuğu renkleri arasında siyah, kırmızı, sarı, mavi ve koyu yeşil gibi renkler yer alıyor. Ancak kırmızı ve siyah her zaman en popüler renkler arasındadır. Klasik ofisler için ise siyahın çok tercih edildiği söylenebilir. Çalışma koltuğu seçerken gerek oturum rahatlığı gerekse ofis ortamlarının şıklığının baz alınmasına dikkat edilmelidir. Yüksek kalite standartlarında üretilen çalışma koltuklarını her zaman kullanabilirsiniz. Modellerimizi daha yakından inceleyebilir ve en iyi kalitedeki çalışma koltuklarını bizden temin edebilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR