Cafe Sandalye

Kafelerde kullanılan mobilyaların başında sandalye gelir. Kafe sandalyeleri birçok farklı model ve seçeneğe sahip olan eşyalardır. Çeşitli özellikleri sayesinde hem kullanışlı hem de kaliteli ürünlerdir. Kafe sandalye modellerinin en önemli özelliklerinden bir tanesi rahat olmasıdır. Rahat sandalyeler müşterilerin kafede daha uzun süre kalmasını sağlar. Aynı zamanda kaliteli olan sandalye modelleri fazlasıyla kullanışlı ürünlerdir. Renk olarak kırmızı, sarı, mavi ve diğer bütün renklerde özel kafe sandalyeleri vardır. Çünkü birçok sandalye modelinin rengi isteğe bağlı olarak belirlenebilir.

Kafe Sandalyelerinin Özellikleri Nelerdir?

Kafelerde kullanılmak için özel olarak tasarlanan sandalye modelleri birçok özelliğe sahiptir. Bu özelliklerin başında ise sandalyenin her renge cila yapılabilmesidir. Aynı zamanda direkt olarak üretim aşamasında da istenilen renkler tercih edilebiliyor. Sandalye modellerinin çoğunda dörtlü torun ayak kullanılır ve bu sayede yere daha sağlam bir tutuş sağlanır. Aynı zamanda dörtlü torun ayak daha şık ve estetik bir görünüm ortaya koyar. Poliüretan dökme sünger kullanılarak üretilen kafe sandalye modelleri kullanışlı bir yapıya sahiptir. Aynı zamanda kumaş malzeme kullanılan kafe sandalyeleri temizlemeye de çok uygundur. Rahat bir şekilde kullanılan ve temizlemesi kolay olan kafe sandalyeleri kalitesi ile her tür kafede kullanıma uygundur. Kafeler için özel tasarlanmış olan sandalyeler aynı zamanda fazlasıyla dayanıklı ürünlerdir. Bu sayede de uzun kullanım ömrüne sahil olan sandalyeler, kolay yıpranmaz ve zarar görmez.

Kafe Sandalye Modelleri Nelerdir?

Kafelerde kullanıma uygun sandalyelerin birçok farklı modeli bulunuyor. Bu modeller hem görünüş hem de konfor bakımından farklı özelliklere sahip olabiliyor. Ancak genel olarak bütün modeller kaliteli ve konforludur. En fazla kullanılan modellerden olan Trey hem rahat hem de kullanışlıdır. Bununla birlikte Cino ve Dole modelleri de şık ve estetik görüntüleri ile çok fazla tercih edilir. Aynı zamanda İmros isimli model uzun süre rahat ve şık bir şekilde kullanıma uygundur. Firmamız tarafından üretilen bunlar ve benzeri birçok kafe sandalyesi bulunuyor. Kafe sandalyeleri için bizden hizmet alabilir ve kaliteli ürünler ile kafenizi dizayn edebilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR