- bir ''Ofis & Büro Mobilya'' üretici firmasıdır. Kalite ve müşteri odaklı çalışan ''Büronet'' yıllardır verdiği güveni korumaya devam etmektedir. ''Büronet'' e-ticaret olarak 2017 yılında çalışmalarına başlamıştır. Sizler için en doğru çözümleri planlayıp üretiyoruz.

  • 1980 yılından bu yana içinde bulunduğumuz ''Ofis & Büro Mobilya'' sektöründe edindiğimiz deneyim çerçevesinde, her geçen yıl daha çok gelişim göstererek büyümeye devam etmekteyiz. Gelişimle birlikte kalite anlayışını benimsemiş olan firmamız için müşteri memnuniyeti her daim önceliktir.
  • Müşteri memnuniyeti doğrultusunda mevcut ürün kalitemiz her geçen gün artırmak ve firmamızı kolay ulaşılabilir kılmak öncelikli hedeflerimizden biri haline gelmiştir.
  • Kurulduğumuz tarihten bu yana sektörde oluşturduğumuz güven ortamı ile müşterilerimizle birlikte tercih edilen firma olmayı sürdürmekteyiz. Sektörel bazda üstlendiğimiz öncülük ve sorumluluk duygusu ile üretim sahamızı ve ürün kalitemizi her yıl optimize etmeye devam etmekteyiz.
  • ''Büronet'' üstün kalitesi ile tanışmak ve konfor içinde alışveriş keyfini yaşamak için sanal mağazamızı ve iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz.

''Keyifli Alışverişler''

 

''Büronet Yönetim Ekibi''

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR